Детали
| Оригинальное название: | Поховання на могилі (Шевченко, якого знали) |
|---|---|
| Автор | Назаренко М. |
| Издательство и год издания | Сварог, 2006 |
| Переплет | тверда обкладинка |
| Формат | 150х215 мм (трохи збільшений) |
| Количество страниц | 688 |
215,0 грн.
Шевченко — пророк, але що саме він пророкував? Шевченко безсмертний, але яким є його потойбічне життя? Чому він виїздить з могили на білому коні? Як Шевченко виконував заповіт Пугачова? Як примусив царя визволити селян? Шевченко — характерник, Шевченко — чаклун, що змінює обличчя, Шевченко — незвичайний маляр… Такого Шевченка зараз мало хто знає. Але таким його знали. «Поховання на могилі» — найповніше зібрання народних переказів про Шевченка, «паралельна біографія» Кобзаря, несподівана і захоплююча.
Зміст
Компонування
«Зоре моя вечірняя…» Інтродукція
Частина перша
ЖИТТЯ
«Уродився та й Шевченко…»
Чужий серед чужих
Інтермедія І: «Слав’яне, слав’яне!..» .
Свій серед своїх.
«…Над козаком коверзував»
«Шукаю Бога, а находжу…»
Характерник
Арешт і суд.
Заслання
Інтермедія II: Самогубця
Заслання (2)
Повернення
Інтермедія III: Чекаючи на Тараса
Повернення (2
Воля
Частина друга
ПОХОВАННЯ
Тарасова гора.
«Встань, Тарасе, подивися!»
Інтермедія IV: Офірування
Той, що спить під горою
Епілог
Передмова
I. Нарис історичний
II. Нарис міфологічний
Панове чительпики!
Перелік цитованих джерел
Джерела ілюстрацій
Коротко про автора
Повний перелік книг нашої крамниці (Полный перечень книг (прайс) нашего магазина в формате Excel) — ТУТ
На суму менше 100 гр, тимчасово, не маємо можливості висилати (На сумму менее 100 ГР, временно, высылать не имеем возможности)
Книжкова крамниця ЗНАВЕЦЬ вітає ВАС. Ми невеличка крамниця в місті Миколаєві. В інші населені пункти висилаємо книги НОВОЮ ПОШТОЮ та УКРПОШТОЮ (Книжный магазин «ЗНАТОК» приветствует ВАС. Мы небольшой магазин в городе Николаеве. В другие населенные пункты ПО ВСЕМУ МИРУ высылаем книги НОВОЙ ПОЧТОЙ и УКРПОЧТОЙ)
Ми на Фейсбуці (Мы на Фейсбуке) — https://www.facebook.com/znatokus
Це ми сьогодні
Такі ми були раніше
1 в наличии
| Оригинальное название: | Поховання на могилі (Шевченко, якого знали) |
|---|---|
| Автор | Назаренко М. |
| Издательство и год издания | Сварог, 2006 |
| Переплет | тверда обкладинка |
| Формат | 150х215 мм (трохи збільшений) |
| Количество страниц | 688 |